ردیف

نام شرکت کننده خارجی

کشور

سمت

1

Antimo Cesaro

ایتالیا

معاون وزیر فرهنگ ایتالیا

2

ALFIERI LORENZON

ایتالیا

رئیس اتحادیه ناشران ایتالیا

3

PAOLA SEGHI

ایتالیا

مدیر بخش اجرایی میهمان ویژه

4

VALERIO MAGRELLI

ایتالیا

شاعر، منتقد متون ادبی و مترجم

5

VALERIO MANFREDI

ایتالیا

نویسنده و استاد دانشگاه

6

MARCELLO NARDIS

ایتالیا

نویسنده و نوازنده پیانو

7

MARCO CARLO PASTONESI

ایتالیا

خبرنگار و نویسنده

8

MARTA SANTOPOLO

ایتالیا

مسئول تدارکات میهمانان

9

MELANIA GAIA MAZZUCCO

ایتالیا

نویسنده

10

MICHELA MURGIA

ایتالیا

نویسنده

11

MICHELE SERRA ERRANTE

ایتالیا

نویسنده و روزنامه نگار

12

EMANUELA PINTO

ایتالیا

عضو انجمن ناشران ایتالیا

13

ROSSANA RUMMO

ایتالیا

مدیر کل کتابخانه ها و موسسات وزارت فرهنگ

14

LUIGI GUARNIERI 

ایتالیا

انتشارات Mondadori

15

SIMONE CASAVECCHIA

ایتالیا

سردبیر انتشارات Sabinae

16

TIZIANO STRAMBINI

ایتالیا

مدیر روابط خارجی LSWR GROUP

17

UGO LORENZO NOVELLI

ایتالیا

نویسنده

18

ALESSANDRO BARBERO

ایتالیا

نویسنده و مورخ

19

BEATRICE MARIA MASINI

ایتالیا

روزنامه نگار، نویسنده،ویراستار و مترجم

20

GIANNI BIONDILLO

ایتالیا

نویسنده

21

CARMELA NOVELLA

ایتالیا

مسئول نویسندگان

22

SARA MARIA CHELLINI

ایتالیا

انتشارات Guerra

23

CHRISTINE MARIE FEDDERSEN

ایتالیا

گروه اجرایی

24

GIULIA CIPRIANI

ایتالیا

معاون مدیر عامل انتشارات Guerra

25

FABIO FELICE DEL GIUDICE

ایتالیا

مدیر بین المللی کتاب

26

FELICETTA FERRARO

ایتالیا

مدیر انتشارات سی و سه پل

27

FIAMMETTA TERLIZZI

ایتالیا

مدیر کتابخانه آنجلیکا

28

FLAVIA NEGRO

ایتالیا

گروه اجرایی

29

FRANCESCA ZOBOLI

ایتالیا

گروه اجرایی

30

GIOVANNA ZUCCONI GALLI FONSECA

ایتالیا

گروه اجرایی

31

GUIDO LUIGI ANTONIO SCARABOTTOLO

ایتالیا

گرافیست و تصویر گر

32

LEONARDO MAGRELLI

ایتالیا

گروه اجرایی

33

MARCO BELPOLLITI

ایتالیا

نویسنده و مقاله نویس

34

Deanna Blutti        

ایتالیا

رئیس بخش تصویرگران بلونیا

35

Bianca Maria Flippini

ایتالیا

انتشارات سی و سه پل

36

Lena Bantel

آلمان

مهمان کمیته علمی و فرهنگی

37

Tilmann  Weinig

آلمان

مهمان کمیته علمی و   فرهنگی

38

Jane Mbeba

آلمان

مهمان کمیته علمی و فرهنگی

39

Zhao Dongliang

چین

انتشارات JiangXi

    

Shi Mingxing

چین

انتشارات JiangXi

39

Tang Xiaohong

چین

انتشارات JiangXi Fine Arts

40

Li Guoqiang

چین

انتشارات JiangXi Fine Arts

41

You Daoqin

چین

انتشارات JiangXi People’s

42

Yang Xue

چین

China Intercontinental Press

43

Lu Zhengyang

چین

شرکت واردات صادرات انتشارات ملی چین

44

Runtian Hou

چین

شرکت واردات صادرات انتشارات ملی چین

45

Qi Hui Gong

چین

اداره کل خبرگزاری، انتشارات ، رادیو، فیلم و تلویزیون چین

46

Ding Yixiu

چین

مدیر کل اداره کل خبرگزاری، انتشارات ، رادیو، فیلم و تلویزیون چین

47

CHAOFENG GUO

چین

معاون اداره کپی رایت و حقوقی

48

YUNHUI MO

چین

انتشارات PEOPLE’S MUSIC

49

Wei  Sun

چین

انتشارات SDX JOINT

50

Liu Guohui

چین

انتشارات ENCYCLOPEDIA OF CHINA PUBLISHING HOUSE

51

YU YANG

چین

مدیر شرکت  Global Tone Communication Technology

52

Tan Yue

چین

رئیس گروه انتشارات چین

66

YI NIU

چین

شرکت واردات صادرات انتشارات ملی چین

67

Daniela Danz

آلمان

خانه شعر برلین

68

Jan Volker Röhnert

آلمان

خانه شعر برلین

69

Silke Scherermann

آلمان

خانه شعر برلین

70

Max Czollek

آلمان

خانه شعر برلین

71

Michael Donhauser

آلمان

خانه شعر برلین

72

Charlotte Warsen

آلمان

خانه شعر برلین

73

İlber ORTAYLI

ترکیه

نویسنده و مترجم

74

Orol Glich

ترکیه

دبیرکل اتحادیه مجالس کشورهای عضو سازمان همکاری های اسلامی

75

Derya Örs

ترکیه

نویسنده و مترجم

76

Mahmut Erol KILIÇ

ترکیه

رئیس اتاحدیه همکاری مجالس اسلامی در تهران

77

VLADISLAV BAJAC

صربستان

رمان نویس و مدیر نشر بین المللی جئوپوئتیکا

78

DEJAN PAPIĆ

صربستان

رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان صربستان و رییس انتشارات لاگونا(برنده جایزه بهترین ناشر 2016 صربستان)

79

Yang Xue

چین

آژانس ادبی

80

ZORAN AVRAMOVIĆ

صربستان

رئیس شورای نمایشگاه کتاب بلگراد

81

MARKUS PETER TOYFL 

اتریش

رئیس نمایشگاه اتریش

82

Patrick Zöhrer

اتریش

قائم مقام نمایشگاه کتاب وین

83

Andras Sandor Kocasis

مجارستان

رئیس نمایشگاه کتاب بوداپست

84

Aristide Olivier

فرانسه

مدیرکل مرکز نشر فرانسه

85

JEAN CLAUDE GUY BOIN

فرانسه

مدیرکل دفتر بین الملل چاپ فرانسه

86

MOGAMED AHMEDOVICH AHMEDOV

داغستان

رئیس اتحادیه نویسندگان داغستان

87

Chermen  Dudaty

اوستیای شمالی

معاون وزیر فرهنگ

88

 

 CAROLINE J .      CROSKERY

آمریکا

مترجم آثار متعدد ایرانی به زبان انگلیسی از جمله آقایان هوشنگ مرادی کرمانی و.....

89

Wael Abdel Wahab -Egyptian Cultural Assembly

مصر

ناشر آثار ایرانی

 

90

Emma Begijanyan

ارمنستان

مترجم و ایران شناس

 

91

Emiko Okada

ژاپن

وي از استادان و مترجمان نامدار فارسی و از ایران شناسان تاثیرگذار ژاپن مي

92

Guo Yang

 

چین

ناشر آثار ایرانی

93

Sonja Matheson

سوئیس

ناشرآثار ایرانی

 

94

Shi Mingxing

چین

آژانس ادبی

95

شیراحمد سعیدی

افغانستان

مدیر انتشارات سعید و استاد دانشگاه

 

96

ولادان ووکوساولیویچ

صربستان

وزیر فرهنگ صربستان

97

سید جعفر عثمان زاده

تاجیکستان

رئیس حزب دموکرات و عضو گروه دوستی در پارلمان تاجیکستان

98

سپهر ابوعبدالله حسن زاده

تاجیکستان

عضو اتحادیه نویسندگان تاجیکستان

99

عبدالحفیظ قفضی

تونس

 

100

هلنا لونچار

بوسنی و هرزگوین

مدیر مرکز کاریابی فدراسیون بوسنی و هرزگوین

101

حاجیا حاجی عبدیچ

بوسنی و هرزگوین

معاون مرکز اسناد بوسنی و هرزگوین

102

ارناد گراهیچ

بوسنی و هرزگوین

مشاور ارشد امور مالی بنیاد امور کتابداری و بنیاد انتشارات وزارت فرهنگ فدراسیون بوسنی

103

دکتر عبدالغانی خشه

الجزایر

شاعر و منتقد ادبی

استاد ادبیات معاصر عربی

104

ابوبکر زمال

الجزایر

رئیس موسسه انتشاراتی وترجمه البیت، نویسنده، کارشناس امور اسلامی وعلاقه مند به شخصیت های تاریخی ومعاصر ایران