فراخوان دعوت به همکاری موقت در مرکز پشتیبانی و پاسخگویی فروش مجازی نمایشگاه کتاب

2024-04-09 12:08

ستاد برگزاری سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران برای جذب متقاضیان همکاری با مرکز پشتیبانی و پاسخگویی فروش مجازی این نمایشگاه فراخوان داد.

به گزارش ستاد خبری سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، ستاد برگزاری این دوره برای تکمیل نیروهای کارور مرکز پشتیبانی و پاسخگویی فروش مجازی نمایشگاه از تعدادی نیروی فرهنگی واجد شرایط دعوت به همکاری موقت می‌کند.

بر اساس این فراخوان؛ علاقه مندان به همکاری در این زمینه در صورت دارا بودن شرایط سنی (حداکثر تا ۴۰ سال)، محل سکونت در ایام نمایشگاه ترجیحاً تهران و حومه، روابط عمومی قوی و آشنایی با کامپیوتر به ویژه تسلط کامل به Word و Excel  حداکثر تا جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ فرصت دارند برای ثبت نام اقدام کنند.

مدت همکاری با احتساب میزان توانایی متقاضی از ۱۰ اردیبهشت ماه تا ۱۰ خردادماه ۱۴۰۳ خواهد بود و برحسب شرایط قابل تمدید است. ساعات کار از هشت صبح تا ساعت ۲۰ است که در شرایط خاص ممکن است تمدید شود. (شیفت دوم از ساعت ۱۴ تا ۲۳ برای آقایان بصورت محدود)

محل همکاری در خانه کتاب و ادبیات ایران به نشانی تهران، خیابان انقلاب اسلامی، بین فلسطین و برادران مظفر جنوبی، شماره ۱۰۸۰ و همچنین مصلی امام خمینی (ره) است.

متقاضیان برای همکاری در مرکز پشتیبانی و پاسخگویی فروش مجازی سی‌و‌پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران می‌توانند درخواست خود را از طریق نشانی https://survey.porsline.ir/s/NlRCUf۷  ثبت کنند.

سی‌وپنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ۱۹ تا ۲۹ اردیبهشت (۱۴۰۳) در محل مصلی امام خمینی(ره) به دو شکل حضوری و مجازی برگزار می‌شود.

Join Us: